گزارشی آماری از جرم و جنایت در جامعه صهیونیستی

بر اساس نتایج تحقیقات پلیس رژیم صهیونیستی، آمار جرم و جنایت و کشتار در جامعه صهیونیستی در سالهای گذشته افزایش چشمگیری داشته است و شهرهای اشغالی تل آویو، یافا، حیفا، رمله و ایلات از جمله شهرهایی هستند که بیشترین آمار جنایات در آنها صورت می گیرد.
به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) به نوشته روزنامه صهیونیستی “هاآرتض” داده های آماری وزارت امنیت عمومی برای شاخص جرم ملی نشان می دهد که   شهرهای تل آویو، یافا، حیفا، رمله و ایلات در سال ۲۰۱۰ بیشترین آمار جرم و جنایت را داشته اند. در این تحقیقات، دزدی، تهدید، درگیری، سوء استفاده و آزار و اذیت جنسی، قتل و  کشتار از جمله موارد جرم و جنایات برشمرده شده است. این گزارش توسط رئیس پلیس اسراییل و رئیس اداره تحقیقات وزارت امنیت عمومی گردآوری شده است.
بر اساس آمارها، در سال ۲۰۱۰ تنها ۴۵ درصد از قربانیان خشونت به اداره پلیس برای شکایت مراجعه کرده اند . در سال ۲۰۰۹ نیز تنها ۴۱ درصد به اداره پلیس برای شکایت مراجعه کرده اند. ناامنی و بی ثباتی، جنایات و کشتار در جامعه صهیونیستی در چند سال گذشته روند صعودی داشته است بگونه ای که بیشتر صهیونیستها از زندگی در سرزمینهای اشغالی احساس امنیت نمی کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *